یک نمونه متن تبلیغاتی نوین

یک نمونه متن تبلیغاتی نوین

متن آگهی

arrow یک نمونه متن تبلیغاتی نوین خسته شده بودم، از اینکه دائم مراجعینم برای کوچکترین سوالی با مطبم تماس میگرفتند. البته من همه بیمارانم را دوست دارم، اما خب چه میشه کرد ؟ من هم آدم هستم و گاهی واقعاً کلافه میشوم. دائم با خودم فکر میکردم از چه راهی میشود کاری کرد تا علاوه بر حفظ رابطه صمیمانه ای که در حال حاضر با بیمارانم دارم، بتوانم کمی هم بیشتر استراحت کنم، بیشتر با خانواده ام باشم و در نهایت بتوانم محبوبتر شوم. یاد احسان افتادم، هم دانشگاهی ام در دانشگاه تهران. قبلاً از طریق فیسبوک با او در ارتباط بودم. یادم آمد که در آخرین پستش نوشته بود :

«از این به بعد حتی وقتی خواب هستم بیمارام ازم نوبت میگیرن…»

این دقیقاً نوشته ی احسان بود، اون روز چون وقت نداشتم نتونستم ازش معنیش رو بپرسم. گوشی رو برداشتم و شماره همراهش رو گرفتم، خانم حسین پور منشی احسان جواب داد و گفت : «دکتر امروز جراحی داره، بعد از عمل میگم باهاتون تماس بگیره.»

غروب بود که احسان تماس گرفت، شرایطم رو براش تعریف کردم، خنده ای کرد و بهم گفت : «من قبلاً وبلاگ داشتم، از وقتی سایتم رو راه اندازی کردم هم اینکه تعداد بیمارانم زیادتر شده و هم اینکه خیلی از کارام اتوماتیک انجام میشه، مریضام سوالاتشون رو از طریق سایت میپرسن و از همه مهمتر سایتم ۲۴ ساعته نوبتدهی میکنه و خیلی هم بیشتر دوستم دارن. تازه دیشب همسرم میگفت ممنون که بیشتر برام وقت میذاری، آخه هر لحظه به صورت آنلاین میبینم که امروز چندتا بیمار دارم و میدونم چه ساعتهایی باید برم مطب.»

حرفهای احسان خیلی منو توی فکر برد، بلند شدم از پنجره مطبم بیرون رو نگاه میکردم، انگار بارون داشت به جای شیشه ی پنجره، افکار کهنه من رو میشست و با خودش میبرد، احساس کردم نسبت به بقیه همکارام دارم عقب میمونم، با خودم گفتم : مگه چی میشه ؟ خب منم سایت میزنم! یه لحظه ترسیدم که اگه همین سایت باعث افزایش مشغله ام بشه چی ؟ اما یاد آخر حرف احسان افتادم که گفت : «مدیریت سایت رو هم خود … (شرکت) برام رایگان انجام میده». دلم قرص شد.

و امروز دوازده روز از ورود من به دنیای اینترنت گذشته،

احساس خوبی دارم.

yes یک نمونه متن تبلیغاتی نوین متن فوق برای شرکتی که خدمات طراحی وبسایت برای پزشکان را انجام میدهد توسط “بازارسازان بهدیس” نوشته و نام شرکت در متن فوق بنا به درخواست خودشان حذف شده است.

arrow یک نمونه متن تبلیغاتی نوین یک سوال : اگر در اثر یک حادثه آتش سوزی حاصل یک عمر زحمت شما از بین برود، چه میکنید ؟

با بیمه ی آتش سوزی شبها آسوده بخوابید…

yes یک نمونه متن تبلیغاتی نوین نوشته شده برای بیمه ایران

arrow یک نمونه متن تبلیغاتی نوین قطعاً شما هم متوجه شده اید که مخاطب به تبلیغات ما فرصت زیادی نمیدهد، اگر نتوانیم در پنج ثانیه ی اول وی را جذب کنیم، دیگر فرصتی نداریم. زمان آگهی های تکراری گذشته است، امروز باید برای تبلیغاتمان خلاق باشیم و از راههای تکراری که رقبا رفته اند، نرویم!

1 یک نمونه متن تبلیغاتی نوین خدمات آگهی نویسی برای تمام شرکتهای دولتی و خصوصی پذیرفته میشود.

2 یک نمونه متن تبلیغاتی نوین انواع متن شامل : تیزرهای تبلیغاتی رادیو و تلویزیون، ایمیل، روزنامه و مجله، صفحه فروش محصولات در وبسایت، اس ام اس و غیره.

3 یک نمونه متن تبلیغاتی نوین تعرفه آگهی نویسی به نسبت موضوع و رسانه ی هدف متفاوت است.

4 یک نمونه متن تبلیغاتی نوین استفاده از بخش یا تمام این نمونه آگهی ها به هر نحوی، مورد رضایت مشتریان ما نمی باشد.

5 یک نمونه متن تبلیغاتی نوین دوستتان داریم.

۴ Comments

 • رامین میگه:

  مرداد ۱۹, ۱۳۹۲ در ۹:۵۱ ب.ظ

  دوست دارم بیشتر از اینا توضیح بدید

  • مدیر سایت میگه:

   مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ در ۹:۴۰ ق.ظ

   با کمال میل، لطفاً با دفتر شرکت تماس بگیرید.

 • مریم میگه:

  دی ۱۳, ۱۳۹۲ در ۱۰:۲۲ ب.ظ

  سلام سایت خوب و جذابی دارید.. آیا میتونید برای سالن آرایشی من برای تبلیغات طراحی کنید؟؟ لطفا از طریق ایمیل و شیوه کار رو به من اطلاع بدبد.. خیلی ممنون

 • خانم مومنی میگه:

  دی ۲۵, ۱۳۹۲ در ۸:۲۳ ب.ظ

  با سلام لطفا شماره شرکت رو در اختیار بگذارید تا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرم ممنون

گذاشتن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. لطفاً تمام فیلد های را پر کنید

شما می توانید از کدهای HTML در دیدگاه خود استفاده کنید.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>